Katarzyna Ciszewska

12888512_1057707057634326_1706904687430491607_o

Ciało: zgodnie z zasadą ,,w zdrowym ciele zdrowy duch” staram się nie zaniedbywać tej sfery. Dbam o kondycję, wygląd i dobre samopoczucie ale nie jest to dla mnie życiowy priorytet. Wizerunek zewnętrzny traktuję jako środek do wyrażania siebie i ekspresji osobowości.

Umysł: z wykształcenia i zamiłowania jestem pedagogiem. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku: ,,pedagogika resocjalizacyjna z interwencją kryzysową” na jezuickiej uczelni Akademii Ignatianum w Krakowie. Interesuje mnie problematyka uzależnień oraz zaburzeń osobowości. Lubię książki i filmy pobudzające do refleksji.

Duch: jestem chrześcijanką, katoliczką. Bliska memu sercu jest idea personalizmu chrześcijańskiego. Staram się żyć zgodnie z wyznawanymi wartościami, a wśród nich najbardziej cenię: uczciwość (względem samego siebie i innych) oraz prawdę.

Emocje: moje życie jest pełne emocji zarówno tych radosnych jak i bolesnych. Staram się dostrzegać swoje uczucia, analizować to dlaczego się pojawiają, co nie znaczy że ślepo im ulegam. W życiu codziennym próbuję również odgadywać uczucia innych po to, by lepiej zrozumieć ich motywacje.

Relacje: w tej sferze stawiam na jakość a nie na ilość. Mam niewielu bliskich przyjaciół, ale są to więzi zażyłe i szczere. Jestem żoną, córką i matką chrzestną pięcioletniej Tosi.