Katarzyna Łatka-Filipowicz

14125539_1448710811812615_5906906612133286458_o

C jak ciało Jestem człowiekiem, niewysoką kobietą o brązowych oczach i ciemnych włosach. Staram się dbać o swoje ciało i kondycje fizyczną uprawiając różne sporty. Bardzo lubię zimę, ponieważ wtedy mogę szaleć na stokach narciarskich czyli robić  to co  lubię najbardziej . Wiosną i latem urządzam wycieczki rowerowe i pływam.

U jak Umysł Z  wykształcenia  jestem pracownikiem socjalnym, pedagogiem, socjoterapeutą i terapeutą  rodzinnym. Na  co dzień  prowadzę szkolenia z uzależnień  behawioralnych dla różnych grup wiekowych. Ponadto jestem animatorem zabaw  dla dzieci i w wolnych  chwilach  organizuje  urodziny dla najmłodszych oraz  zabawiam młodsze pokolenie  na weselach, aby równie miło jak dorośli wspominali ten dzień. Interesuje się psychiką  człowieka oraz jego ogólnym rozwojem.  W  najbliższym czasie zamierzam bardziej zagłębić się w tematykę terapii uzależnień.

D jak Duch. Jeśli chodzi o moją sferę duchową  to jestem  chrześcijanką, katoliczką. W życiu  cenię sobie takie wartości  jak prawda, honor, godność, tradycja, rodzina.

E jak emocje. W moim życiu jak w życiu każdego człowieka emocji jest wiele. Z natury jestem optymistką,    pozytywnie  nastawioną do świata i ludzi. Staram się często uśmiechać, bo uważam, że w ten sposób można przyciągnąć radosne emocje. Czasami w moim życiu ze względu na różne  sytuacje  pojawiają się również bolesne emocje. Uważam, jednak, ze są one nam bardzo potrzebne, abyśmy nauczyli się docenić to  co mamy i stawali się mocniejszymi i mądrzejszymi ludźmi. Z bolesnymi emocjami radzę  sobie przede wszystkim dlatego, że mam jeszcze jedną sferę- Relacji.

R jak relacje. Nigdy nie zapominam, że  Jesteśmy jak anioły z jednym skrzydłem i aby nauczyć się latać potrzebujemy drugiego człowieka dlatego mam wiele relacji. Dzięki nim łatwiej sobie radze  w trudnych chwilach, i bardziej doceniam te radosne. Jestem jedyną  córką moich rodziców  i jedyną siostra moich  braci niedługo będę również jedyną (mam nadzieję) żoną mojego męża. Ponadto mam wielu przyjaciół bez  których nie  wyobrażam sobie życia . Doceniam ich za to, że zawsze potrafią cieszyć się  moich sukcesów, a w trudnych chwilach wspierać.  Lubię poznawać nowych ludzi,  dzięki nim dużo się uczę i poznaje świat.